Kdo jsme

Halířek s.r.o. je česká obchodní společnost, která přináší nejen velký výběr produktů za dobré ceny, ale hlavně korektní přístup k našim zákazníkům. Mnoho let strávených obchodováním nás naučilo, že nejdůležitější článek obchodního prostředí je SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK.

V minulosti jsme provozovali kamennou prodejnu se zbožím, které jsme dováželi převážně z Anglie a Nizozemí. Postupem času jsme se přesunuli na pole online prodeje, kde jsme zaznamenali větší potenciál prodejnosti, což nakonec vedlo k rozhodnutí uzavřít kamennou prodejnu.

Začali jsme se tak naplno věnovat pouze e-shopu Halířek.cz a začali jsme také nově spolupracovat s dodavateli a výrobci, kteří sídlí v ČR.

Naším hlavním cílem je, aby si u nás každý dobře nakoupil a neustále se snažíme naše služby zlepšovat.

 

Co nabízíme

Největší podíl našeho prodejního sortimentu tvoří hračky pro děti všech věkových skupin. Určitě u nás naleznete třeba chrastítka, kousátka, chodítka pro nejmenší nebo například rc modely, hry a stavebnice pro školáky a teenagery. Panenky, plyšáci a různé interaktivní hračky jsou také samozřejmostí, bez které by se žádné hračkářství neobešlo. Můžete si u nás také koupit dekorace a doplňky na párty, oslavy nebo karneval. A když už půjdete třeba na kamarádovu oslavu narozenin, jistě si u nás vyberete nějaký praktický nebo zábavný dárek, kterým uděláte známému radost.

Dále v našem e-shopu také naleznete papírnictví, drobné elektro příslušenství, baterie a žárovky nebo třeba stolní lampičky. Prodáváme i různé praktické věci do domácnosti, malé ruční nářadí a drogerii.

Nabídku našeho zboží neustále rozšiřujeme a hlavně klademe důraz na kvalitní zákaznický servis.

 

 

Potřebujete více informací?

 

 

Víte, že si u nás můžete objednat i přes telefon?

Zkuste objednání bez klikání a hlavně bez starostí.

   54.png         

         Ivona Pelikánová

         zákaznický servis

telefon.jpg +420 774 250 640

      Po-Pá: 9.00 - 17.00