Změny na našem eshopu

Vážení a milí zákazníci,

pokud jste náš eshop v minulosti již navštívili, jistě jste si nyní všimli některých grafických změn, nových kategorií a uspořádání eshopu.

Nově jsme vytvořili slevové kategorie ve vodorovném menu (sleva 10% - sleva 50%) a podkategorie (např. Hračky sleva 10%), kde jsou produkty zařazené podle slev. Pokud tedy kliknete například na Slevy 20% a následně na Drogerie sleva 20%, zobrazí se všechny produkty se slevou 20% v kategorii Drogerie. Pokud chcete zobrazit kompletní kategorii, použijte svislé menu (Oblíbené kategorie).

Další změnou je nové tel.číslo zákaznické linky, které je - 774 250 640 (pondělí až pátek od 9:00 do 17:00) a také naše adresa. Osobní odběr zboží na této adrese není možný, jedná se pouze o sídlo firmy. V současné době hledáme vhodné skladové prostory s možností osobního odběru zboží a jakmile to bude možno, budeme Vás informovat.

Také jsme bohužel přestali prodávat některé produkty, které jsme dováželi z Anglie. Toto je způsobeno jednak situací kolem Brexitu, ale hlavně problémem ohledně covid-19. Mnoho našich dodavatelů z Anglie je nyní v režimu, kdy je téměř nemožné odebírat zboží apod. Věříme, že až se situace zlepší, budeme mít opět možnost tyto oblíbené produkty prodávat v našem eshopu.

Vzhledem k již popsané situaci jsme začali odebírat zboží od nových dodavatelů a v současné době pravidelně přidáváme nové produkty na náš eshop. Chtěli bychom náš sortiment značně rozšířit tak, aby si u nás každý zákazník mohl vybrat něco užitečného do domácnosti nebo třeba pěkný dárek.

Děkujeme za návštěvu našeho eshopu a přejeme příjemný nákup

Tým Halířek


Všechny novinky